Проведення тижня циклової комісії професійної та практичної підготовки (спеціальність “Прикладна матиматика”) та циклової комісії математичної підготовки.

У рамках проведення тижня циклової комісії професійної та практичної підготовки (спеціальність “Прикладна матиматика”) та циклової комісії математичної підготовки студенти коледжу проявили уміння, старанність та креативність.

Студенти спеціальності «Початкова освіта» організували виставку-презентацію геометричних фігур до занять з дисципліни «Математика», виставку-конкурс різноманітних стіннівок та презентацію творчих робіт на математичну тематику. Студенти другого курсу спеціальності «Прикладна математика» розробили цікаві кросворди, ребуси та магічні квадрати.

Подяка студентам за яскраві, оригінальні, різноманітні та творчі ідеї!!!