Інтелектуальне змагання «Що? Де? Коли?» між студентами усіх груп спеціальності «Прикладна математика».

19 лютого в рамках проведення Тижня циклової комісії професійної та практичної підготовки (спеціальність «Прикладна математика») і циклової комісії математичної підготовки в коледжі відбулось інтелектуальне змагання «Що? Де? Коли?» між студентами усіх груп спеціальності «Прикладна математика».

У цікавій та запеклій боротьбі перемогла команда «Small students» (ПМ-4, капітан команди Панчак Юля) – 14 правильних відповідей з 20. Друге та третє місця поділили команди “Ctrl+Alt+Del” (ПМ-31) та ПМ-22 – 11 правильних відповідей.

Вітаємо переможців та всіх учасників гри, які продемонстрували свої знання, ерудованість, високий рівень інтелектуальних можливостей та дружній студентський дух гри!