Життя – це театр

Уже чотири роки поспіль студенти 4 курсу спеціальності “Прикладна математика” радують гладачів своїми п’єсами. Цього разу, 10 квітня, в рамках тижня циклової комісії, студенти та викладачі переглянули постановку трагікомедії “Крейзі”.
Це історія юної дівчинки, учениці 10 класу, яку мати перевела на навчання в елітний ліцей.У неї з першого ж дня не складаються стосунки з однокласниками, мати постійно випиває і не звертає увагу на дочку. У зв’язку з цим, вона частково сходить з розуму і має часті примари різних персонажів. Останній конфлікт у школі стає вирішальним…Тетяна вирішує покінчити життя самогубством. На щастя, її вдається врятувати.
Дана п’єса про конфлікт інтересів батьків та дітей, учнів та вчителів, індивіда та суспільства. Це сплав гумору, фантазій та драматизму, дискусія на тему відносин між підлітками, картина внутрішнього світу сучасної юної особистості.