Проблеми і перспективи використання інформаційних технологій у формуванні професійних компетентностей фахівців з прикладної математики

З 15 по 19 квітня в Івано-Франківському коледжі проводився тиждень науки. У його рамках студенти третього та четвертого курсів спеціальності «Прикладна математика»  19 квітня узяли участь у звітно-науковій конференції з секційною темою «ПРОБЛЕМИ Й ПЕРСПЕКТИВИ ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ФОРМУВАННІ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ФАХІВЦІВ З ПРИКЛАДНОЇ МАТЕМАТИКИ».
До дійства було залучено 10 студентів. Усі учасники готували свою тему з науковим керівником. На доповідях були представлені різні теми не тільки в теоретичній, а і практичній сферах. Для секції ПМ,  дана практика була вперше, але вони повністю справились своїм завданням. Сподіваємось, ми продовжимо дану традицію і прикладні математики і надалі будуть задіяні в конференціях на наступні роки.
А усім учасникам та їхнім науковим керівникам бажаємо успіхів та удосконалення!