Життя – це рух, рух – це спорт!

Життя – це спорт. Щоб досягти відмінних результатів,
потрібно постійно виявляти активність
і при цьому підвищувати навантаження.
Квітень – це місяць, який для студентів спеціальності «Прикладна математика», став дуже насиченим у всіх сферах діяльності. Навчання, заліки та театр – це, звісно, прекрасно, але зміцнювати своє здоров’я – це ще краще.
Місяць почався спортивними змаганнями з волейболу, де взяли участь викладачі університету та студенти 3-4 курсів спеціальності «Прикладна математика» у складі . В результаті гри викладачі отримали перемогу з рахунком 3-1.
А вже через тиждень – 11 квітня, в рамках тижня циклових комісій математичної підготовки і професійної та практичної підготовки (спеціальність «Прикладна математика»), було проведено змагання з настільного тенісу. Участь у турнірі взяли команди 2-x і 3-x курсів спеціальності «Прикладна математика», а також команда викладачів.
В командному заліку перше місце отримала команда викладачів, друге місце – команда другого курсу, третє місце – команда третього курсу.

В особистій першості серед студентів призерами стали:

• І місце – Денкевич Микола (ПМ-31),
• ІІ місце – Гуменицька Оксана (ПМ-22),
• ІІІ місце – Красілич Іван (ПМ-22),

а серед викладачів:

• І місце – Савка Іван,
• ІІ місце – Казмерчук Анатолій,
• ІІІ місце – Мазуренко Віктор.
Бажаємо учасникам подальших перемог та звершень!!!