Захист матеріалів навчальної практики з програмування

Здобувачі освіти  3 курсу спеціальності «Прикладна математика» прозвітувались про підсумки проходження навчальної практики. Протягом трьох тижнів вони мали можливість бути в ролі практиканта.    У результаті здобувачі освіти прозвітували про здобуті практичні навички й компетенції, які здобули в процесі практичної діяльності. На захисті були присутні заступник директора з навчально-виробничої діяльності коледжу Чупровська М.Я. та керівник практики від коледжу Солонець Д.М. В своїх виступах вони підкреслили важливість теоретичних знань для набуття практичних умінь, подякували за сумлінну працю та відповідальне ставлення до практичних завдань. Здобувачі також презентували свої матеріали і відеозвіти, де підкреслили важливість практики для кращого розуміння програмування. Під час презентації матеріалів здобувачами були озвучені такі висновки :

вдосконалення навичок у створенні програмного коду та вирішенні завдань різного рівня складності, дозволила зробити програми більш модульними, розширюваними та легкими для розуміння.

Здобуті знання дозволили впроваджувати ефективні рішення, використовуючи сучасні підходи та інструменти.

Навчальна практика також розширила знання щодо важливості чіткості коду, коментування та документування проєктів.

Практика — це ключовий компонент успішного навчання, продовження  поглиблення  знань та навичок в галузі програмування.

Вітаємо всіх здобувачів  із захистом практики та високим рівнем фахової підготовки.