Захист виробничої практики з баз даних

29 грудня відбувся захист виробничої (технологічної) практики у здобувачів 4 курсу. Виробнича (технологічна) практика – проводиться в першому семестрі 4 курсу, і передбачає проходження на фірмах, організаціях, підприємствах які працюють в фері інформаційних технологій. На захисті були присутні заступник директора з навчально-виробничої діяльності коледжу Чупровська М.Я. та керівник практики від коледжу: Солонець Д.М., Бедрій Т.Р., Гой Т.П.  Здобувачі-практиканти мали змогу попрацювати в колективах, відчути себе розробником бази даних,  або мали власні завдання.

Протягом трьох тижнів здобувачі працювали з різними матеріалами, техніками, базами даних,; колективно організували процес роботи; підготували звітні матеріали, фото та відео. Також удосконалили уже набуті знання з кпрограмування, баз даних, серверного та Web програмування.