Професійні консультації з студентами спеціальності

Для студентів спеціальності відбулася онлайн лекція від фахівців IT компанії “Softiot” з використання UX/UI дизайну, який провела провідний дизайнер фірми Олена Редько. Студенти ознайомилися з основними поняттями UX/UI дизайну. Техніками використання та напрямками застосування. Справжнім відкриттям для юних програмістів стало поєднання красивого дизайну та простого інтерфейсу для Web розробки. Студенти поділилися знаннями за час навчання в коледжі та дізналися про нові тенденції у розвитку UX/UI дизайну. Також було зазначено, що UX/UI дизайн, або дизайн користувацького досвіду та інтерфейсу, стає все більш важливим в індустрії розробки програмного забезпечення. Він спрямований на створення продуктів, які забезпечують задоволення користувачів і мають ефективний інтерфейс взаємодії.
Однією з ключових цілей UX/UI дизайну є забезпечення зручності використання продукту для кінцевих користувачів. Це означає, що продукт повинен бути легким у навігації, інтуїтивним у використанні та ефективним у вирішенні завдань користувача.