В добру путь…

На вулиці карантин і всі залишаються вдома, але ми продовжуємо вчитися. Минуло два тижні наполегливої та плідної праці. Протягом 8 робочих днів екзаменаційна комісія проводила два кваліфікаційні іспити для спеціальності ” Прикладна математика”.   Студенти мали можливість показати рівень здобутих знань та довести своє право на отримання дипломів молодшого спеціаліста.

Всі успішно пройшли дане випробування, на заваді не став навіть карантин, але вніс певні корективи.

Нові можливісті, нові правила та зовсім новий формат. Але ми всі справились. І четвертокурсники стали випускниками.

Бажаємо студентам успіхів у подальшому навчанні та роботі, підкорювати  тільки  найвищі вершини та впевнено іти до мети! Ніколи не зупиняйтесь та впевнено крокуйте вперед. Всього найкращого Вам. В добру путь ПМ-41 та ПМ-42!!!