І кожен фініш – це, по суті, старт!

Ось і настав той час, коли наші студенти-четвертокурсники спеціальності “Прикладна математика”  захисти свою останню виробничу (технологічну) практику в коледжі. Для кожного студента ця практика  відкрила нові можливості у майбутнє, та стала першим серйозним кроком до роботи мрії. Деяким студентам дана практика допомогла остаточно визначити вектор своєї майбутньої діяльності.

Виробнича (технологічна) практика — це головний етап навчально-виховного процесу, який спрямований на підготовку студентів до самостійної роботи на підприємствах та компаніях. А також найкраща можливість перевірити себе у реалізації проектів, виконанні завдань, тайм-менеджменту.

І на завершення  від щирого серця бажаємо нашим студентам тільки рухатись вперед до своєї мети, незважаючи на жодні негаразди!