Звітна наукова конференція секції «Прикладна математика»

В середу, 5 квітня в Івано-Франківському фаховому коледжі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника пройшла студентська наукова конференція.
У секції «Прикладна математика» працювали студенти, які підготували змістовні наукові доповіді. Серед тем, що обговорювалися молодими науковцями були:
– «Методи інтегрування для розв’язання екологічних проблем»;
– «Розробка додатку «Калькулятор для розв’язування трансцендентних рівнянь» на мові С#»;
– «Особливості програмної реалізації криптологічного методу перестановок мовою C#»;
– «Розробка Android програми To-Do list на мові програмування Java»;
– «Розробка та створення сайту га тему «Syntax Station: корисні статті та сервіси для студентів ІТ сфери» ;
– «Розробка додатку конвертації веб сторінки для модуля Еsp8266».

Свої доповіді презентували студенти другого, третього та четвертого курсів, а саме:
Вікторія ПАВЛЯК, Володимир Галицький, Іван Бойчук, Іван РОКИЦЬКИЙ, Юлія ОПАР та Денис ПОП’ЮК.
Наукові керівники, викладачі ЦК професійної та практичної підготовки спец. «Прикладна математика» – Дмитро Солонець, Лілія Калина, Оксана Лабачук, та студенти 3 курсу спеціальності “Прикладна математика”; брали активну участь у роботі конференції, задавали молодим науковцям уточнюючі запитання. В процесі роботи конференції між учасниками відбувалися цікаві дискусії на актуальні теми у сфері прикладної математики.